יש אלוהים!

אין אלוהים

אפילו משהו שמתקרב למנה מופחתת ודלה של צדק ולו פואטי אינו. כאוס. שהוא כל כך משעמם וחסר צורה והגיון שזה מצחיק. אבל מה זה חשוב, העיקר שיהיה איפה לקנות נקניק ולהרגיש חופשיים נורא וטיפה אידיאולגים בזמן שאנשים צינים מזנבים אחריכם בפרסומת ובמכירת אשליות לכל דורש. (ואם אין כסף תקח הלוואה. עלינו) אז יאללה תחגגו את הניצחון האידיוטי הזה ובדרך לשעיטה לעבר המקרר, תדרסו את החרדי שמפגין נגד הזכות הקדושה שלכם ללכת בירושלים עם דגל בצבעי הקשת. איזה כייף זה להיות חילוני נכון? הכל מותר ואנחנו נלחם על זה. הוזים.

ephi79

New member
זה מה שהוציא אותך מהתרדמת? ../images/Emo2.gif

היי , מה עניינים?

קיבלתי מהפורום ליהדות מתקדמת איזשהו מייל, וחשבתי שזה יכול לעניין גם אותך: הנה הנוסח המקורי: " ביום ב, 25/6, שעה 20:00,יתקיים אירוע לציון פתיחת הקיץ: "והבטלה מביאה לידי הרהור" בתכנית: התבטלות בפארק הירקון, אוכל והרצאה של אורנה פילץ ומיכל יניב :על משמעות הבטלה ביהדות דרך עיון בסיפוריו של מנדלי מו"ס ובמקורות שונים. נשאל את עצמנו – האם צריך לחוש אשמה על הרצון פשוט להתבטל ולנוח? אתם מוזמנים !!" מדובר בהיום ביי כוכי 0508782104

barr1969

New member
אין צדק = אין אלוהים?

אם היה צדק בעולם, היית מאמינה באלוהים?

naf86

New member
למען

הסר ספק, זה שכתבתי שיש אלוהים, לא אומר שאין מאמין בו
. בכל מקרה, אני מעולם לא קניתי בטיב טעם. אמנם נכנסתי לשם פעם אחת ל-5 דקות, אך לא קניתי שום דבר. אישתי דתיה, ולכן הבית שלנו כשר. עכשיו, אני שמח שטיב טעם לא יהפוך לכשר. ישנם אנשים שרוצים לקנות אוכל לא כשר. העיר שאני נמצא בו עכשיו, רובה חילונית, ואין שום סיבה שלא יהיה בה אפשרות לקנות אוכל לא כשר ומקום פתוח בשבת.

אומי5

New member
בהיזדמנות חגיגית זו

תרשו לי לחזור בי ובגדול מהצהרתי הנלוזה בקשר לארקדי ובחירות. רק חמור לא משנה את דעתו..... אגב פעם בכתבה שעשתה סיוון רהב על ארקדי הוא הראה את התפילין שלו ,היא שאלה אם הוא מניח כל יום ,אז הוא ענה שרק בשבת......

uri80

New member
אגדה אורבנית. מצד שני בטירונות שלי בזמנו

היו כמה וכמה ערסים שהתחזו לדתיים כדי להתחמק ממסדרי הבוקר. רב הבסיס תשאל אותם בקצרה כדי לוודא שהם לא מתחזים, כולל שאלה האם הם מניחים תפילין כל יום. כשענו בצורה חיובית שאל אותם אם הם לא שוכחים להניח גם בשבת...

אומי5

New member
רגע מה אגדה אורבנית ?

הקטע עם הכתבה? אני ראיתי את זה בטלוויזיה. לא אגדה ולא נעליים ,אמת לאמיתה.

אומי5

New member
קישור ?מה אתה גנוב?

אתה יודע מה זה למצוא את זה עכשיו בכל הקלטות ? תנסה לחפש באתר של ערוץ שתיים. (אני לא אתפלא אם אחרי גילוי הפדיחה שני אנשים גדולים הגיעו למשרדי הערוץ והעלימו את זה....)

למעלה