מעניין לדעת אם השמאלנים המטומטמים מתחלפים או שהם מחליפים ניקים

מי שפתחו במלחמה אלה הם הנוכבות שפרצו את הגדר .
אבל אין כבר מלחמה. המלחמה ברצועה נגמרה. ביו"ש יש יותר צבא היום מאשר ברצועה. צה"ל נמצא שם כדי לסכל מחבלים כמו ביו"ש.
אז למה לא לחגוג את המימונה?
זה לא היה מלחמה - אפשר לקרוא לזה הרבה פיגועים ביחד.

אבל אתה יודע מה אני זורם איתך,נניח שהם באמת האמינו שהם פתחו מלחמה והולכים לנצח.

לפחות החיילים הפשוטים שבהם ולא המפקדים מאחורה ששלחו אותם.

שוב הנחה מאוד קיצונית שמניחה שכל הערבים מטומטמים כמו קרש,אבל לצורך הדיון אני זורם.

למה אחרי שהפסידו ב"מלחמה" וחוסלו לא ניגמרה המלחמה מבחינת ישראל?

למה הם רצו להגיע להפסקת אש ביום השני?

אולי אתה בארה"ב לא עקבת אחרי האירועים בזמן החשוב ביותר - בימים הראשונים.

או שאולי כ"כ רצית להרוג ערבים ולהשתלט על עזה שנמחק לך המוח לגמרי.

כל התסכול רב השנים על המצב התפרץ אצלך בצורה קיצונית...

אז למה לא לחגוג את המימונה?
זה התרגיל של התקשורת,ליצור דמורליזציה.

מצד אחד אלה שרוצים לגמור את המלחמה בקטל הפורעים,

מצד שני אלה שרוצים לגמור את זה בהחזרת החטופים.

מחלוקת בלתי ניתנת לגישור שמטרתה ליצור גם הפרד ומשול.

לכן לדעת התקשורת המצב קשה ולא ראוי לחגיגות.

מה שקורה שהחגיגות עוברות לבתים פרטיים.

מי שפתח מלחמה זה סינואר שפלש, רצח וחטף.
ראה הסבר לחוח - שעכשיו כתבתי,בנוסף אתייחס לנושא סינוואר ספציפית:

כאן בפורום מתייחסים לנושאים עקרוניים/אידאולוגיים/תיאורטיים.

אבל במציאות ההתיחסות היא למה שקורה עכשיו.

אחרי שחוסלו/נתפסו הפולשים ו/או ברחו חזרו לעזה עם החטופים ומה שבזזו,

ברמה המעשית נגמרה המלחמה למעט החטופים.

תבין לבד את ההמשך.

ולכן בתור אדם הגיוני שמחפש לפתור בעיה ולא להנחיל צדק באותו רגע נתון

ברור לחלוטין שהייתי בעד לעשות מו"מ על החטופים או אפילו להחזיר להם

את כל "החטופים" שלהם תמורת שלנו - בגלל שהיה כ"כ הרבה והם נחטפו

בגלל מחדל שלנו.

מובן שאי אפשר לעבור לחלוטין לסדר היום על מה שקרה - זה כבר התנהגות רובוטית

לגמרי ולא סבירה ביחס לאדם ולכן הצעתי כל פעם שהם יורים מעזה לירות חזרה ולהרוג אנשים.

שזה יהיה סטנדרט חדש - תמיד שהם יורים - לירות חזרה ולהרוג אנשים ועם תותחים

לא לבזבז כסף על חיל אויר יקר.

ז"א כן להיות בני זונות ולהרוג אנשים חפים מפשע אבל רק בתור צעד הגנתי - מיד אחרי שהם יורים.

הפיתרון שלי הוא גם מעשי - להפסיק ירי על העוטף ויותר מזה וגם נקמני - פיתרון שנראה מתאים

לתקופה שנראיתה באופק.

כל עוד שהחמאס בשלטון זה היה התגובה המתאימה.

כולל בתי ספר,בתי חולים מסגדים וכד'.

בלי פרות קדושות.

יותר מזה אנחנו בוחרים את מי להרוג ולא מחויבים להחזיר אש למקום כזה או אחר.

למה כמעט כולם האמינו שצריך לפלוש?

קודם כל אני לא יודע אם כמעט כולם,זה ההצגה התקשורתית.

לא עשו סקר |חהחה|

שנית אין לי פלפון אז לא הייתי חשוף לתעמולה של מעשי הפולשים מבחינה ויזואלית

וקולית ולכן נשארתי ניטרלי יחסית מבחינת מה "צריך" לעשות.

marabo

Well-known member
למשל אמירה של שמאלן מטומטם שאומר שבן גביר לא יודע לנהל גן ילדים אז הוא יכול לנהל משטרה?
מה הקשר בין ניהול גן ילדים לניהול משטרה? אלה הם שני תחומים שונים לחלוטין האחד מהשני אבל השמאלן המטומטם לא מבחין בדבשת הטמטום שלו.
או קחו עוד שמאלן מטומטם שכותב סתם,
שאלות שהביביסטים צריכים לשאול את עצמם."
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אוי זה מצחיק אותי. והשמאלנים לא צריכים לשאול שאלות למה הם תמיד טועים והמציאות בועטת להם בפנים?
למשל השמאלן הזה במקום להתעסק עם הביביסטים צריך לשאול את עצמו כשהצלחנו לגנוב את השלטון בעזרת איש ימין שגנב את 6 המנדטים הימנים מהציבור שלו וחבר לשמאל רק בשביל להיות 5 דקות ראש ממשלה למה לא הצלחנו להחזיק מעמד בשלטון יותר משנה אחת?
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

או עוד שמאלן מטומטם שאומר שביבי הרס את חגיגות המימונה.
אז השאלה שלי היא האם הם מתרבים וזאת מחלה שנגמרת בגלל פגם גנטי הטמטום השמאלני או שאלה אותם הפיגורות רק בניקים אחרים.
אני רוצה להגיד לך שבניגוד לכל השקרים של השמאלנים משטרת ישראל זה הגוף היחיד במדינה שנכון להיות מתפקד סביר, למעט הקושי להתמודד עם פושעי קפלן בגלל היועמ"שית ובגץ המשטרה עובדת יפה בשטח ועברנו רמאדן שקט יחסית זה שנים.
מידע אישי אני אומר לך שתחת בן גביר המשטרה בשטח מתפקדת מצוין וזו הסיבה שבתוך הארץ יש שקט יחסי.

תחת בן גביר המשטרה בשטח מתפקדת מצוין וזו הסיבה שבתוך הארץ יש שקט יחסי.
למה שיהיו בעיות בתפקוד?

ערביי ישראל רגועים,ההפגנה של קפלן מרוכזת במוצ"ש.

רוב החיילים מסכימים לשרת לצבא ולא בורחים אז יש מספיק פראיירים שיסכנו את עצמם

במלחמה החדשה והמיותרת.

מי שלא רוצה ויכול הולך לארץ אחרת,מי שרוצה ולא יכול מקבל ביטוח לאומי.

אין מרד מיסים.

לא רואה שום קשיים מיוחדים למשטרה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
למשל אמירה של שמאלן מטומטם שאומר שבן גביר לא יודע לנהל גן ילדים אז הוא יכול לנהל משטרה?
מה הקשר בין ניהול גן ילדים לניהול משטרה? אלה הם שני תחומים שונים לחלוטין האחד מהשני אבל השמאלן המטומטם לא מבחין בדבשת הטמטום שלו.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אוי זה מצחיק אותי. והשמאלנים לא צריכים לשאול שאלות למה הם תמיד טועים והמציאות בועטת להם בפנים?
למשל השמאלן הזה במקום להתעסק עם הביביסטים צריך לשאול את עצמו כשהצלחנו לגנוב את השלטון בעזרת איש ימין שגנב את 6 המנדטים הימנים מהציבור שלו וחבר לשמאל רק בשביל להיות 5 דקות ראש ממשלה למה לא הצלחנו להחזיק מעמד בשלטון יותר משנה אחת?

אז השאלה שלי היא האם הם מתרבים וזאת מחלה שנגמרת בגלל פגם גנטי הטמטום השמאלני או שאלה אותם הפיגורות רק בניקים אחרים.
זהו. נגמר חג הפסח והסתיימו הקושיות.

סטילהוק1

Well-known member

השמאלנים הרדיקלים מהסוג הזה לא עוברים את אחוז החסימה, העם וההמונים שנפלו בפח של כנופיית קפלן ואחים לנזק בשנה שעברה התעוררו והבינו איפה הם חיים אחרי טבח ה 7.10 וכבר לא איתם וההזיות המפגרות והמסוכנות שלהם והכוונות הזדוניות שלהם למדינה ולאזרחיה. ולכן החלאות נורא מתוסכלים ומוציאים את כל הרפש שלהם על כל השאר.

השמאלנים הרדיקלים מהסוג הזה לא עוברים את אחוז החסימה, העם וההמונים שנפלו בפח של כנופיית קפלן ואחים לנזק בשנה שעברה התעוררו והבינו איפה הם חיים אחרי טבח ה 7.10 וכבר לא איתם וההזיות המפגרות והמסוכנות שלהם והכוונות הזדוניות שלהם למדינה ולאזרחיה. ולכן החלאות נורא מתוסכלים ומוציאים את כל הרפש שלהם על כל השאר.
הבעיה שמערכת המשפט בישראל מגוננת עליהם. התקשורת מטפחת אותם והעציצים בליכוד כולל ראש הממשלה לא עושים כלום כדי למגר את התופעה הזאת של מהומות וחסימות כבישים בזמן מלחמה.
האויב רואה ומתחזק. הם משרתים את סינואר שמתמוגג במחילות שלו ויודע שהוא ניצח.
כל הממשלה הזאת היא חרפה אחת גדולה. יש רק שני שרים שבאו לעבוד והם עובדים למען המדינה ולמען העם בישראל והם בן גביר וסמוטריץ.

evglev1

Well-known member
מנהל

דווקא הביביסטים צריכים לשאול איך הם רוב בעם ולפי כל סקר רוב העם תומך בעמדות שביבי מציג לציבור, אז מדוע ביבי שלוש פעמים לא הצליח לגבש קואליציה. אם יש רוב לעמדות של ביבי, למה בכנסת ה-22 ובכנסת ה-23 נבחר רוב רל"ביסטי לכנסת ובכנסת ה-24 אי אפשר היה להקים קואליציה בראשות ביבי בלי רל"ביסטים ובלי מנסור עבאס והיה צריך או להיעזר במנסור עבאס או ללכת לבחירות או לאפשר ליריבים להקים ממשלה. איך למרות שלעמדות הליכוד היה רוב בעם, ב-4 כנסות רצופות לא היה רוב ליו"ר הליכוד כראש ממשלה.

ומדוע אנשים שהם ימניים מביבי כמו בוגי יעלון, יועז הנדל, צבי האוזר, גדעון סער וזאב אלקין העדיפו באיזשהו שלב את גנץ או לפיד על ביבי למרות ביחס לאויב הם יותר ימניים מביבי.

מוטי חוף

Well-known member

יש כמה שמאל קיצון עם הרבה ניקים לכל אחד , לפעמים הם גם מדברים/מגיבים/כותבים לעצמם .

למעלה