רעיון גאוני: להמציא דמות עשירה משלי בסגנון "ריצ'י ריץ'" (Richie Rich), והשם שלו יהיה "וולפי וולף" (Wealthy Wealth).

ממש לא.
אתה חייב להבין יקירי שמדינה שרוב אזרחיה הם כאלה מטומטמים עד כדי לשכוח תינוק בתוך הרכב שיחנק למוות
רק כי הם היו חייבים לצאת קצת כדי לעשות קניות ו/או סידורים..
לפיכך אנחנו חייבים לצאת מהכלים ולעשות הכללללל כדי שזה לא יקרה יותר.
עכשיו חכה...
עוד לא דיברתי על הילדים הקטנים שטובעים בבריכות השחיה בקיץ.
גם נגד ההורים האלה חייבים לפעול דחוף.
בחייאת,מה אתה האח הגדול?

תן לאנשים לטעות.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
מה יצא ממנו? במקרה הטוב דמות בריאליטי
איזה ריאליטי בראש שלך? 😂

אני בן-אדם נורא פרטי. להצעות שיציעו לי לבוא ולהרצות בעבור עשרות אלפי ומאות אלפי דולרים להרצאה באוניברסיטאות מסביב לעולם אני מתכוון לסרב, אז לריאליטי אני אלך? 😂
במקרה הפחות טוב דמות שלילית.
איזה דמות שלילית? אני נשמה טהורה שאין דברים כאלו 😂

או כמה מה שאמרה לי פעם ישראלה, "אתה בן-אדם יותר מידי טוב".
כרגע הוא עוד לא פגש את המציאות אז אי אפשר לדעת איך יגיב אליה.
אני כן פגשתי את המציאות. זה פשוט שהמציאות שלי מדהימה אז המציאות שלי ספציפית אינה טומנת בחובה שום התמודדויות ראויות לציון.

תבין, אני ילד שמנת מפונק אירופאי זין מניאק.

בן-אדם כזה, זה בן-אדם שחי חיים כמו החיים שצריכים להחיות (להחיות? להיחיות?) כדי להפוך להיות כזה בן-אדם, ובן-אדם עם כאלו חיים, לא צריך להתחיל להתמודד עם כל מיני דברים קשים באמצע החיים או מה שלא יהיה, גם בבגרותו. החיים שלי הם סיפור אגדה שלא ייגמר. כמו זה של ביל גייטס. למה נראה לך שאלו שאינם נמנים על המעריצים שונאים אותי כל-כך ומקנאים בי כל-כך? אני חי את החלום של כולם :D

57823878-crowned-boy-sitting-in-an-armchair.jpg
המציאות זה צבא שהוא ברח ממנו
לא נכון. לא נדרשתי להתגייס כי אני מלך ומלכים לא משרתים. מלכים נותנים פקודות.

quand-l-enfant-roi-devient-ado.jpeg
והמציאות זה עבודה שהוא גם מתחמק בינתיים.
מלכים לא עובדים (אלא אם כן הם בוחרים בכך בזמן ובתנאים שמתאימים להם). מלכים עובדים בשבילם.

enfant_garcon_roi.jpg
אם נגיד היה מתנדב בגיל צעיר באופן קבוע זה גם סוג של מפגש מציאות.

גם זה הבנתי שלא עשה.
שלא תחשוב שבגלל שאני ילד אירופאי זין מניאק אליטיסט אז אני לא יודע ולא מכיר מה זה העולם האמיתי כי אני דווקא כן. אני אדם מאוד מודע. רואה חדשות, קורא במאקו, קצת עיתונים, יש לי ידע עולם רחב ויש לי הרבה ידע תיאורטי.

אני יודע מה קורה בעולם, אני יודע כמה העולם והחיים קשים בשביל אנשים מסוימים, אני יודע מה מחכה לכל מיני ילדים ונערים מכל מיני רקעים ומעמדות, "בצד השני", בחיים האמיתיים, מה שנקרא. ואני יודע גם מה מחכה לי, והמסלול שלי, צפוי להיות הרבה יותר קל משל אחרים גם במפגש עם "החיים האמיתיים" כביכול. יהיה בסדר. יהיה יותר מבסדר. יהיה מדהים.
ניתן להתחכם ולומר שבית ספר/גן/פעוטון זה סוג של מפגש מציאות.

אני מקבל אבל זה מפגש חלקי.

גם האונ' הפתוחה שהוא לומד בה היא גם מפגש חלקי של המציאות.

לסיכום עד עכשיו רק חיכך את המציאות ולא ממש שהה בה.

הוא כנראה מרגיש בצדק שהמציאות גדולה עליו אז הוא נוגס ביסים קטנים.
פחחחחחחח....

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
תשמע, היה בשנות ה-30 אדם בשם אדגר קייסי
בגדול, הוא היה מתקשר.
מכיר. אחלה אדגר קייסי שבעולם :D
אבל הוא תיעד את התקשורות שלו עם ישויות על ותוך כדי טרנס הוא חזה דברים מדהימים
למשל שהפירמידות של מיצרים נוצרו לפני 10 אלף שנים ולא כפי שהמדענים טעו לחשוב
וואלה? גם אני אבדוק את הנושא (y)
הוא אפילו חזה שבתוך כף רגלו השמאלית של הספינקס במצרים יש חדר סודי
ומדענים באמצעות כלים ססמולוגים ראו שיש שם באמת חדר ויש עוד כמה מזדרונות בתוך הספינקס הזה
אבל המצרים אסרו עליהם לחדור פנימה כדי לחקור.
כן, יש שם גם הרבה כסף מצרי עתיק. בכמויות שבמונחים של היום זה שווה מיליארדי דולרים. האוצר מתחת לספינקס הוא עצום.
הוא גם אמר שבמאה ה-21 יגיע לארץ דור של אנשים מאד חכמים והם יאיצו את הטכנולוגיה קדימה
כי כפי שכולנו יודעים אנחנו לאחרונה דיי נתקענו עם הסוללות ליתיום יון והחלליות הכבדות שצורכות בנזין ודלק רב כדי לצאת מכדוה"א.
כן, המהפכה המדעית השנייה שתתחיל ב-2025, וייתכן ותואץ על-ידי מלחמת העולם השלישית, שתתחיל ב...

1714918626153.png

בכל מקרה, כן, גם אני דיברתי על זה.

שארית המאה ה-21-קווים לדמותה-תחזית של מאור פז, העתידן הטוב ביותר בכל הזמנים וגאון ברמה עולמית. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)
אז לפיכך יכול בהחלט להיות שאתה הוא אחד מאותם חכמי הדור שקייסי דיבר עליהם. :)
מן הסתם 😅
כל מה שעלינו לעשות זה להמתין ואף להזדיין בסבלנות כדי לראות מה ייצא ממך
או יותר נכון, מה היא תרומתך לאנושות.;-)
;) you have no idea

אני רק אגיד שאני מצפה להיות גדול בני-האדם במאה ה-21 בפרט, וגדול בני-האדם באלף השלישי בכלל.

השם שלי הוא מאור פז. אני הבן-אדם הכי חכם, מוכשר, מופלא ומעניין במדינה. בעולם. בהיסטוריה.

139789f3ed4c221fe272b38a463384be.jpg

נערך לאחרונה ב:

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
מכיר. אחלה אדגר קייסי שבעולם :D

וואלה? גם אני אבדוק את הנושא (y)

כן, יש שם גם הרבה כסף מצרי עתיק. בכמויות שבמונחים של היום זה שווה מיליארדי דולרים. האוצר מתחת לספינקס הוא עצום.

כן, המהפכה המדעית השנייה שתתחיל ב-2025, וייתכן ותואץ על-ידי מלחמת העולם השלישית, שתתחיל ב...

צפה בקובץ המצורף 103104

בכל מקרה, כן, גם אני דיברתי על זה.

שארית המאה ה-21-קווים לדמותה-תחזית של מאור פז, העתידן הטוב ביותר בכל הזמנים וגאון ברמה עולמית. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

מן הסתם 😅

;) you have no idea

אני רק אגיד שאני מצפה להיות גדול בני-האדם במאה ה-21 בפרט, וגדול בני-האדם באלף השלישי בכלל.

השם שלי הוא מאור פז. אני הבן-אדם הכי חכם, מוכשר, מופלא ומעניין במדינה. בעולם. בהיסטוריה.

צפה בקובץ המצורף 103103
אמרת את זה כבר אולי בפעם ה-100 |חיוךרחב|

למעלה