🆕שרשור חדשות ועדכונים - מאי 2024📺

LeR@nch

Well-known member
פריים וידאו הזמינה סדרה חדשה בשם אל שתקדים את אירועי סרטי הקולנוע לא רק בלונדינית ותתמקד בדמותה של אל וודס בימי התיכון בשנות ה-90.

Lhuna3

Well-known member
פריים וידאו הזמינה סדרה חדשה בשם אל שתקדים את אירועי סרטי הקולנוע לא רק בלונדינית ותתמקד בדמותה של אל וודס בימי התיכון בשנות ה-90.

זה שם מאוד לא טוב לחיפושים באינטרנט בעברית של הסדרה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טבעות הכוח חוזרת לעונה 2
(זכור לי שנאמר שיקח המון זמן, אבל בסוף זה רק חודשיים מאוחר יותר מהעונה השניה של בית הדרקון) (העונות הראשונות של שתי הסדרות יצאו במקביל)

אני לא זוכר כמעט שום דבר אז כנראה אצטרך לראות שוב את העונה הראשונה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל

אני די בטוח שכבר עשו את הסדרה קלולס :-P:

LeR@nch

Well-known member
עדכוני סדרות מארוול בדיסני+:

הסדרה החדשה Agatha All Along, שתמשיך את עלילת הסדרה וונדהויז׳ן, תעלה עם פרק בכורה כפול ב-18/09.

הסדרה החדשה דרדוויל: נולד מחדש, שתמשיך את עלילת הסדרה המקורית של נטפליקס, תעלה באביב 2025.

הסדרה החדשה איירון הארט, שתמשיך את עלילת הסרט הפנתר השחור: ווקנדה לנצח, תעלה במהלך 2025.

LeR@nch

Well-known member
הולו הזמינה עונה רביעית של הסדרה ברוכים הבאים לרקסהם.

LeR@nch

Well-known member
הסדרה Conan O’Brien Must Go חודשה לעונה שנייה בת ששה פרקים בשירות הסטרימינג Max.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הסדרה החדשה Dune: Prophecy, שתקדים את אירועי הסרטים חולית (חלק 1 ו-2) ב-10,000 שנה, תעלה בשירות הסטרימינג Max בסתיו 2024.

מאוד מעניין אותי מה בעצם יהיה בזה.
ולמי שמכיר את הספרים, מעניין אותי אם זה יתייחס לג'יהאד הבאטלרייני.
נטפליקס הזמינה עונה שנייה (וכנראה אחרונה) של הסדרה בעיית שלושת הגופים.

מהכתבה לא ברור אם זאת באמת תהיה רק עוד עונה אחת, אבל כן שהם קיבלו אישור ויש לה מלוא כוונה, להגיע לסוף של הסיפור.

למעלה