אהלן, יש כאן מישהו מחולון?

DankeSer

New member
אהלן, יש כאן מישהו מחולון?

עשיתי היום טסט לאופנוע ומהבית ספר לאופנועים נמסר לי שהשמות של העוברים תלוי שם במשרד הרישוי אבל אין להם את השמות, ושאם אני לא יכול להמתין למחר אז ללכת לשם ולבדוק. מכיוון שאני לא נייד וגר רחוק
הייתי שמח אם יש מישהו שגם עשה היום טסט או מישהו שעובר שם שיכול לצלם את הרשימה הזו

תודה לבחור/ה הנחמד :)

הם לא שמעו על אינטרנט במשרד הרישוי ?

אני חושב שיש גם חיווי דרך הרשת , באתר .. אבל אני לא סגור על זה ..

מצד שני , תמיד יכול להיות שעישנתי משהו ..

דורון

DankeSer

New member
ניסיתי באינטרנט..

רשום שם שצריך להזין גם את התאריך שעברתי תיאוריה או התאריך שקיבלתי פטור.. מאחר וקיבלתי פטור אין בידי את התאריך ואין לי איך לשחזר את התאריך הזה.. (מתישהו בחודשיים האחרונים הוצאתי את הפטור)

די אני רוצה שהסבל יגמר מאתמול אני עם זרמים בגוף.. :)

DankeSer

New member
התחדשתי ברשיון ללא הגבלה. Let the game begin.

תודה לכולםםם

DankeSer

New member
אגב- אולי אתחדש באופנוע ונפגש במצדה :)

נשמע כמו חלום שמתגשם

מה הנסיון שלך?

כי אם אתה עם ממש מעט נסיון ורק עכשיו קונה אופנוע "אמיתי", לעשות איתו את הרכיבה למצדה עלול להיות רעיון לא משהו(בלשון המעטה).

עייפות, רכיבה ארוכה, כביש מסוכן(חשוך ומפותל) והמון רוכבים ש(חלקם)יודעים מה הם עושים ונותנים בגז - פתח לפיתויים וצרות.

בנוסף, הרכיבה חזרה בבוקר שאחרי היא אחת הקשות עם רמת העייפות של לילה לבן והחום של העונה.

אם אתה ללא הרבה ניסיון, ועם אופנוע חדש(אצלך) ממליץ לך לצבור קצת יותר ניסיון על האופנוע ולהצתרף לשנה הבאה

DankeSer

New member
צודק בהחלט.. :)

סתם הרשיתי לעצמי להתפזר ולפנטז.. זה לא דבר רע גם אם בפועל באמת מה שיקרה זה שרק שנה הבאה אני אוכל להצטרף.
בערך כל הדברים שאני משיג או שינוי כל שהוא בחיים שלי מתחיל בפנטזיה.. זה מה שנותן לי את הדרייב לחתור למטרה :)

ואגב אני מקווה שאתה לא נעלב מר תוכי נכבד, אולי זה קרה לך ממהירות הכתיבה או חוסר תשומת לב, אבל כותבים להצטרף ולא להצתרף- החוק בכתיבה שלי אישית עוזר לא להתבלבל אף פעם הוא שתמיד אחרי האות צ' תבוא האות ט' ולא ת'. (בכל המילים בעברית)

בכל אופן.. אני אשמח לטיפים בבחירת אופנוע!

אני לא נעלב, מבחינתי אם אני טועה

אתה מוזמן לתקן.

סתם דיסלקט, למרות שלדעתי זה לא תירוץ

תודה על התיקון

ובקשר לבחירת אופנוע, תתחיל מלראות איזה אופנוע "עושה לך את זה"
ותמשיך בקביעת תקציב, תשאיר בצד 5000+- לביטוח ועוד 1500+- לציוד.
תעלה לפה מחשבות(כולל נסיון מצטבר עד עכשיו על דו-גלגלי), וננסה לתת לך כיוון של מה כדאי ומה לא כדאי.

למעלה