יומולדת לנינט - שרשור ברכות

SofyTofy

New member
אם היא נכתבה לפני ההודעה../images/Emo103.gif

כן
חחח סתם.. למה שאני אדלג דווקא עלייך
בכל מקרה, אין טעם לשלוח יותר הודעות, הכל כבר ארוז ומוכן בחבילה, ומחר זה יישלח לנינט.

בועז ד

New member
מומלץ לשלוח-הקישור ישלח גם הוא../images/Emo13.gif

לחברים שלום: אני מתכוון לשלוח את הקישור הזה אל נינט כך שהיא תקבל את כל הברכות ניתן להמשיך ולשלוח
בועז

מזל טוב נינט../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif

מזל טוב עד 120 שנה, אני מאחלת לך המון בריאות ואושר, והרבה הצלחה בהמשך דרכך. את פשוט מוכשרת ויש לך קול מקסים ומרגש. יום הולדת שמחחחחחחחחחח :)

®אדמונד

New member
מזל טוב

בקיצור את מי זה מענין את כולה כוכבת של כוכב נולד היידה שירי!!!!!!!!!!!!!

לנינט מזל טוב עד 120../images/Emo39.gif../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif

אהלן נינט מזל טוב נשמה עד 120 כ20 הרבה בריאות אושר והמון שמחה וחיים טובים חולה על השירים שלך את מקסימה בהצלחה בכללל ותשמרי על עצמך כל טוב ממני סתיו , _ _ , /|\ )_( _ )_( /|\ , ~9 (ץ) ~ 9 , \___ ) * (___/ הרבה מזל טוב , נינט / מזל טוב , ) ץ ( חולה עלייך !!! , <--- >' , _ / \_

NaTaLi1511

New member
נינט תקראי בבקשהההההה

קודם כל אל תתיחסי לכל מי שרושם פה דברים עליך..הוא לא מבין מי את בכלל.. את מלאךךךךךךך את ממש מדליקה..את האמת אני חושבת שאת באמת יפהההההה ובכלל שרה מאוד יפה...זה המשפט שאני אומרת לכל אחד שאני רואה... "אין עליה, היא מפגינה מה זה תמימות ומעוררת הערצה אין מישהו שלא יכול לאהוב אותה היא טובה כזאת..." ואני באמת באמת חושבת ככה..אני מתה לפגוש אותך..ולשבת ולדבר איתך סתם ככה על החיים..אני כל היום מדברת עליך ובאשלייה שאני יראה אותך ברחובבבבבב את כן מכירה אותי..במשהו שעשית למעני..אני לא יכולה לרשום את זה פה כי אסור לי..אני כן רוצה להגיד לך תודה מכל הלב ..על מה שהבאת לי ..וכשקיבלתי את זה ירדו לי דמעות מתוך אושר נינט, באשליה שתקראי את זה, אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם כי כן מגיעה לך.. המון מזל טוב..ואני מכירה את אחותך..סופי היא מדהימה.. נינט יש לך חיוך מטריףףף ...אני מקווה לראות אותך במציאות..לא רק בהופעות {והייתי ..} בבקשה תחזירי לי איימל [email protected] אוהבת ומעריצה תמידדדדדדד נטע לי מראשון לציון

chikosh

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo70.gif

המון המון המון מז"ט!! אני מתה עלייך, את פשוט שרה מהמממממםםם!!! אין עלייך! את פשוט מלכה! תהני מהחיים, כי חיים רק פעם אחת! בבקשה, אם את רואה את זה צרי קשר: [email protected]

אצא לי

New member
לנינט טייב- האחת ובהחלט היחידה

קבלי סל של ברכות לרגל יום הולדתך הקרב ובא המון אושר והצלחה בדרכך החדשה שלא תדעי בה קשיים, שלא תמעדי ושתמשיכי ליצג אותנו בכבוד שרק את מסוגלת להביא לנו בקולך הנדיר ובהופעתך המרשימה. מקווה שאחיך היקר ידע להנחות אותך היטב ולהעלות אותך עוד מדרגה בדרך אל האושר. ואם קשה לך לראות אז.. את באמת לא רחוקה משם.. תשמרי על עצמך.. תמשיכי לאהוב אותנו כמו שאנחו אותך כבר אמרנו לך שאת הגדולה מכולן?? שרופים עלייך ואיתך לאורך כל הדרך גם ברגעים הקשים, אם יהיו כאלה ואנחנו מקווים שלא יהיהו לך כמובן.. אבל תמיד תזכרי אותנו, את אלה שאוהבים אותך באמת מחזיקים לך אצבעות כולנו..

אהלן אהלן נינט המון המון..

מזל טובבב!!!! את כזאת יפיופה ומתוקהה!! שתיהיה לך את השנה הכי מוצלחת שיש!! המון אושר ואהבההההה אוהבת אותךךךךךךךךךך המוןןןןןןןן מורן בת 18 מאזור ירושלים:) {תבואי לבקר} חחחחחח

אוקיי אני אשרשר

נינט את מלכה!!!!!!!! אין עליך ובחרת יום ממש טוב להוולד בו ...חחח כי זה גם היומולדת של אבא שלי שהוליד אותי....חחחח וחוצמזה עוד שבוע וחצי גם לי יש יומולדת...חחח ואם את קוראת את זה או לא חחחת עשי אותי ממש מאושרת אם תעשי לי פגישת הפתעה!!!!!!!!!!! חולה עלייך את האלוהים שלי!!!!!!!!!1 והכנתי לך ברכה חחח אחרי ההופעה של אתמול שהייתה נהדרת!!!

ניר20004

New member
לנינט המון המון מזל טוב בהצלחה!!!!!

מזל טוב! המון המון בהצלחה תמשיכי להיות כזאת זמרת מוכשרת כמו שאת ושתצליחי בכל מה שתעשי ותשכל הלומותיך התגשמו מזל טוב מלירון.

למעלה