יומולדת לנינט - שרשור ברכות

רחלי46

New member
../images/Emo141.gif../images/Emo65.gif../images/Emo39.gifיום הולדת לנינט

היי נינט רציתי לאחל לך את כל מיכלול הברכות ליום הולדתך את מדהימה!!! מהרגע הראשון שראיתיך, חיילת במדים ביישנית ומדהימה האמנתי בך וביכולות שלך. השיר ים של דמעות ריגש אותי...אהבתי אותו אהבתי גם אותך את מקסימה אז.... שתהיה לך שנה טובה ומאושרת תצליחי את ענקית! ושתיתגשמנה כל מישאלות ליבך. מרחל.

ים של דמעות בשש עינינו... ../images/Emo9.gif

כשאנחנו מאזינים לך... את לא כוכב נולד!!! את כוכב מולד... קבלי את אהבתנו
יובל, נתנאל ואודי, מעריצייך מירושלים

Drorrrrrr

New member
לנינט

שיהיה המון מזל טוב אושר, עושר, בריאות, אהבה והמון בהצלחה. דרוֹר

hilary duff

New member
לנינטוש!!!

מזל טוב..שיהיה לך עד 120(ואפילו יותר).. תמשיכי להיות כזאת מדהימה... שיהיה לך המון אושר,בריאות והצלחה... בהמון אהבה, הדר

Shaolin Kid

New member
לנינט טייב הגדולה!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לנינט טייב הגדולה!!!!!!!!!!!!!!!!!!
נינט את מתחילה להיות זמרת בתחילת דרכה אז לכבוד יום ההולדת ה-20 שלך שייתקים ב21/10 מזל טוב הרבה אושר וועושר בריאות וכושר... עד 120 שנה הרבה הצלחה בחיים ובעיקר בשירה את תיהיה זמרת גדולה... בהצלחה עם הדיסק החדש אני מקווה שיהיה לך עוד דיסקים חוץ מהראשון שיצא
מאחל חזי אשכנזי E-Mail: [email protected] *אם תוכלי שלחי לי מייל...

שירן2003

New member
נינטטטטטטט../images/Emo39.gif../images/Emo140.gif

המון המון המון מזל-טוב!!!!!
תמשיכי להיות כזאת מדהימה כמו שאת!
אל תשתני אף פעם
...תישארי תמיד הזמרת הצנועה מקרית גת..כי כל אזור הדרום גאה בך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
יום הולדת שמח
, תחגגי, תבלי ותהני...
והכי חשוב שתיהיה שמחה ומאושרת ושיהיה לך רק טוב בחיים את
אוהבת אותך המון . שירן

nנוש

New member
לנינט טייב- הילדה הכי יפה בגן :)

דבר ראשון- שיהיה המון המון מזל טוב תמשיכי לעשות את מה שאת יודעת הכי טוב- לשיר, ורק תעלי ותצליחי בתחום! תזכרי תמיד שהחיים יפים ולצערינו קצרים לכן צריך לנצל אותם עד תומם לסיום- שפע ברכות והמון איחולים עד 120! מאחלת לך את כל הטוב שבעולם, חן

BlackAngel4

New member
מזל טוב בובה

נינט מאמי.... אני מתה עליך! מזל טוב רק הצלחה בהכל... אני מחכה לדיסק בקוצר רוח בהצלחה אני בטוחה שהוא יהיה גדול!

MiSs DiNaMiTt

New member
שלי! שלי! שלי! שלי! שלי! שלי! שלי!!

מה אכתוב לך לא אדע! שיר סיפור או אגדה רק אכתוב בכמה מילים: יום זה מיוחד כי בו נולדה מישהי מיוחדת במינה! מישהי שבקולה המדהים שוברת את הדממה והופכת אותו למשו מהמם! המונמונמונמונמונמונמון מזל טוב!וימבה הצלחה בכל התחומיים אשר רק תרצי! נינט את הכובת שלייי!! אני מתה עלייך!את פשוט מדהימה! אני מחכה בקוצר רוח לדיסק שבטוחה שיהיה מאה אחוז!! עד 120000000000000000 ואנשאאלה יותר... אושר כושר בריאות ועושרורק חיוכים ושמחה! וכמו שתמיד אני אומרת דונט וורי בי הפי תמייייד תמיייד!! שתיהיה לך יומולדת מאושרת ושמחה!! ודרך אגב את מוזמנת לבקר בפורום שבתפוז http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/addmsg.asp?id=836&msgid=21964230 לקרוא להסתכל ולהנות ממחמאות שרושמים עלייך פה! וכמובן שנשמח אם תכתבי מידי פעם בפורום! LOOOVE YAAA ROTEM!

מזל טוב!../images/Emo39.gif../images/Emo49.gif../images/Emo23.gif../images/Emo140.gif

המון מזל טוב, רק אושר ובהצלחה בהכל. לא פשוט להיות חייל קרבי היום, אבל שלי היה קשה אחרי יום מפרך, לא היה דבר יותר טוב מלשים את הדיסק עם השירים שלך, מקיץ אל חלום וים של דמעות. פשוט עושה טוב ללב ולנשמה. תודה לך על הכשרון הזה! שיהיה המון הצלחה בהמשך דרכך, מחכה לדיסק! ואם היי פעם תרצי סיור על טנק, את מוזמנת. עמרי

DAFNABN

New member
../images/Emo49.gifמזל טוב לנינט../images/Emo39.gif

נינט שיהיה לך את היומולדת הכי מושלם בעולם ואני בטוחה שהוא באמת יהיה כזה בקיצור אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם ותדעי שאני הכי מעריצה אותך בעולם!!!!!! ב-
ע-נ-ק-י-ת דפנה בן נחום!!! וגם מלאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

דוני4

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo65.gifלנינט!!!

לנינט המאמי!!!!!!!!!!!!!!! מזל טוב עד 120 שתמשיכי ליהיות יפה חמודה ומוכשרת כמו שאת...
יום הולדת שמח, אושר עושר יושר בריאות וכושר....
שתיהיה לך את היומולדת
הכי הכי הכי הכי כיפית בעולם.
אוהבת
מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד טלי
אי סי קיו: 318314545
[email protected]
(פגשתי אותך באולפני הרצליה והצטלמתי איתך...
אני מתה לדבר איתך שוב...)|

omriri

New member
מזל טוב נסיכה!../images/Emo141.gif

נינט הרבה מזל טוב ! שהשנה הזאת תזכי להגשים כל חלום שיהיה לך רק טוב אושר והצלחה! שתהיה לך שנה שכולה הצלחה, הערצה ואהבה! נינט, כפגשתי אותך לראשונה (באירוע של אורנג') הייתי הבנאדם הכי מאושר בעולם.. ואני מקווה לפגוש בך שוב, את החתימה שלך אני נושא לכל מקום! היא קמע בשבילי! אני אוהב אותך! הרבה מזל טוב ויומולדת שמח!!!!!

matanmmm

New member
מזל טוב

המון המון המון מזל טוב.... אז מה שאני יכולה לאחל לך זה מה שאני מאחלת גם לעצמי... קודם כל והכי חשוב זה בריאות המון המון המון בריאות!!! המון אושר ...אני מאחלת לך שתהייה מאושרת שתמצאי את האהבה שלך את "האחד" שאיתו תהייה הכי מאושרת בעולם.... נשיקות וחיבוקים....

רואייי

New member
יום הולדת שמח מלאך !

נינט היקרה!
מאחל לך אני ליום הולדתך את כל שתרצי ממני אליך הרבה אהבה, אושר ושמחה והכי חשוב- שתהיי לי בריאה את זמרת מוכשרת, בחורה מדהימה ועושה לכולנו- טוב בנשמה נינט, את
שנולד אני בטוח שתחזיקי מעמד שיהיו לך חיים יפים כמוך והרבה כיף הצלחה וזמן ארוך יום הולדת הכי שמח שבעולם, אוהב אני אותך, יותר מכולם,
רואי.

SofyTofy

New member
הוספתי את כולם, וזהו.../images/Emo103.gif

למי שלא הספיק לכתוב ברכה, אבל אני כבר הכנתי הכל לנינט ומחר בבוקר אני שולחת. לא נראה לי שיהיה לי זמן לבדוק כאן עוד הודעות היום, אבל אתם יכולים לנסות, אני אודיע לכם אם הוספתי או לא. זה הכל
תודה על שיתוף הפעולה, אני בטוחה שנינט תשמח מה
המדהים הזה
אני עכשיו מדפיסה ומקשטת, אסרוק בקרוב..

Shaolin Kid

New member
הברכה שלי נמצאת?

הברכה שלי נמצאת? כלומר הוספת אותה? <a href="http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=836&msgid=21958053">ההודעה שלי</a>

למעלה