יומולדת לנינט - שרשור ברכות

לכוכב של 2003../images/Emo102.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo49.gif

עלי והצלחי מתוקה

אני נורא מצטערת../images/Emo103.gif

אבל החל מ"בובה יפה ומקורית", הברכות לא נכנסו לחוברת שלנו. בכל מקרה, אפילו סתם בשביל השירשור, עשיתם שרשור מהמם
לקחתי את הברכות, הכנסתי לחוברת, הוספתי לה חוט יפה, קשרתי, הוספתי הקדמה קטנה על הפורום (כבר מעתיקה) ואממ.. זהו.

בועז ד

New member
בפעם השניה-כל הקישור ישלח בדואל../images/Emo13.gif

כך שניתן להמשיך לשלוח ברכות
בועז

n a s t y b o y

New member
../images/Emo49.gifלנינט המתוקה!

מזל טוב ליום הולדתך!! את אחלה בת אדם ויש לך קול מדהים! עלי והצליחי!!! ממני , אליאור
.

הייתי הבופעה בבית שאן ../images/Emo140.gif

והיית פשוט מדהימה!!!!! ומזל- טוב גם על השיחרור!!!! אושר בריאות הצלחה ואריכות ימים!

מזל טוב

לכוכבת האחת והיחידה-נינט. בהצלחה ביצירת הדיסק,עשייה,כל מה שתירצי-אתפלל בישבילך שיתגשם! מזל טוב,עד 120 שנים,כל טוב... מנועם וגה-מעריצה של נינט. נ.ב.-[URL='http://www.ninet.too.co.il/']אתרים[/URL] הקשורים לנינט טייב.

יעלס

New member
לנינט המלאך שלי!

מזל טוב ענקי! אין כמוך! את אלוהית ואין עלייך! הייתי בהופעה בראשון לציון ופשוט השארת אותי עם פה פעור. מה גם שנתתי לך את המכתב שלי אך ברוב טפשותי שכחתי לציין כתובת או ת.ד, בבקשה, אני מתחננת שתחזרי אליי לטלפון או לפלאפון שהשארתי שם! זה יהיה התגשמות חלומי! אני מצטערת מראש על זה =\ ואל תשכחי שאת פשוט מדהימה בצורה שאין לה מילים! את המלכה הבלתי מעורערת שלי! ותמיד תהיי :) אל תשכחי שאני מתה עלייך מכל הלב, אל תפסיקי לשיר, יום הולדת שמח! ואל תפסיקי לשיר! יעל סקליר.

שייקוני

New member
לנינט המדהימה המלכה והשווה../images/Emo23.gif

נינט אני אוהבת אותך מאדדדדדדדדדדדדד בהופעה בראשון היית אדירה אני כל כך עאוהבת אותך את מעעעולה אין עלייך זזזמרת ענקית אתתתתת מוווווווווווווואההההה שי.

double O S

New member
נינט../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif../images/Emo96.gif

מזל טוב
יאאא, יש לי כל כך הרבה להגיד לך אבל אין מקום בתפוז לכל מה שאני יכול לרשום
בקיצור, את שרה מ-מ-ש יפה
ואני מת עלייך
ותמשיכי להיות כזאת כוכבית
ממני שמוליק

Tomish

New member
נינט

מזלטוב עד 120 המון בריאות והצלחה ביצע תמדהים את כל השירים ששרת תמשיכי ככה תום

NaTaLi1511

New member
לנינט, את מלאך המון מזל טוב../images/Emo151.gif|ל

נינט,את באמת ה-כוכב..את מלאךךךךךךך יש לך חיוך כובש.. את מדהימה אני מתה לפגוש אותך!!! ואין מה להגיד על הקול שלך..הוא מטריףףףףףףףףףףף אין עליה היא מפגינה מה זה תמימות ומעוררת הערצה" "...אין מישהו שלא יכול לאהוב אותה היא טובה כזאת נינט אני מחזיקה לך אצבעות,ובטוחה שתצליחי בגדולללללל חולה על כולם..המורדים התחילו עונה 2 אני חולה עליהם.. וויקו הכי שולטת..פליפה הכוסון.. סול אכלה את מיה ביופי בלי מלח!!! החיים יפים, אז תנצלו כל רגע בחיים!!!!!!

ariela88

New member
נינט המקסימה../images/Emo70.gif../images/Emo87.gif

המון המון המון המון מזל- טוב
את בחורה מדהימה עם קול מדהים- יש לך לב ענקי ואת בנאדם ענקי
אני מאחלת לך שתמשיכי להיות כזאת למרות כל הפרסום וכמובן שתצליחי בהמשך עם הדיסק החדש ותגיעי לכל מקום שתרצי בתחום השירה.... אוהבת המון ושוב מזל- טוב
אריאלה

revital92

New member
זאת אני ממקודם../images/Emo13.gif

למה אני לא מוצאת את ההודעה שכתבתי???

perrinat

New member
כי../images/Emo103.gif

במקום הוספת תגובה לחצת על שלח מסר למחבר... וההודעה הגיעה אלי... את מוזמנת לשרשר לכאן את ההודעה שלך.

revital92

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif לכוכבת שכבשה אותי../images/Emo99.gif

המון המון מזל טוב עד 120, שיתגשמו כל משאלות ליבך, שתצליחי בכל אשר תפני,
אוהבת מאוד מאוד רויטל.
רציתי שתדעי שבאמת כבשת את ליבי, ושאני מתה
עלייך, אני אשמח מאוד אם תחזירי לי תשובה במייל שלי revital [email protected] בהזדמנות זו אני שולחת לך המון המון חיבוקים!
נ.ב את פשוט מעלפת!

נינט'וש!!!!!!

מזל טוב!!!!!|
רק שתדעי שאת שרה מ-ד-ה-י-ם!!!!!!!! אני ממש חולה עלייך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 תמשיכי להקסים את כל הארץ! באהבה גדולהההההההההההההה
ונשיקה ענקית!!!!!
ממני עדי!!!

doritoosh

New member
נינט'וש!!!

שיהיה לך המון המון מזל טוב מתוקההה, ליום הודתך ה-20.. אני מקווה שתצליחי בקריירת השירה, כי את הכיייי הכייי טובה... את זמרת נהדרת, ומוכשרת, כולנו אוהבים אותך המון המון!! אני רוצה שתזכרי שכל העם איתך, אנחנו שרים את השירים שלך, ומאוד תומכים בך... אני כבר לא יכולה לחכות שייצא הדיסק שלך, בטח אני אהיה הראשונה שאקנה אותו... אני אחטוף אותו מהחנויות חחח :) טוב אמממ.. יש לך עוד מיליוני ברכות לקרוא... אז בכל אופן שיהיה לך המון המון המווווווווווון מזל טוב, ואל תפסיקי לשיר :) חולה עלייך.. דוריתוש!!
חחח

למעלה