לאן הולכים כשאין לאן ללכת?...

לאן הולכים כשאין לאן ללכת?...

נמאס לי.
מה עושים כשאין לאן ללכת?...לא יכולה יותר להישאר בבית, זה רק עושה את המצב עוד יותר גרוע,
אני על סף התייאשות מעצמי...כבר אובדת עצות.
חושבת כבר לאשפז את עצמי אישפוז מלא, קשה לי עם עצמי, וקשה בבית, לא מוצאת מקום שקט לשים את הראש.
מה עושים במצב כזה?...
מיואשת מאד.

MAYAB24

New member
לצאת

את יכולה לצאת לנשום קצת אוויר על חוף הים או באיזה גן.. ואם את מרגישה צורך לאשפז את עצמך אני מציעה לך לפנות לפסיכיאטר כדי לבדוק את הנושא. בכל מקרה אל תישארי לבד עם הכאב

בעיה מוכרת

את יוצאת מהבית כי לא מתחשק לך עוד להיות לבד ומצד שני בחוץ את עוד יותר לבד.
אפשר לצאת להליכה מהירה סתם ברחוב, לא כדאי בים כי שם תראי הרבה אנשים שטוב להם וזה יכאיב לך נורא.
לכן, אני מעדיפה ללכת ברחובות רגילים.

אחר כך אני פשוט נכנסת לצ'אטים (בעיקר לזה של תפוז) ומדברת עם אנשים. מודה שרובם לא ממש רוצים להקשיב ורק מחפשים סקס, אבל לי זה קצת עוזר אז לא אכפת לי.

פעם אפילו כתבתי מיילים סתם לאנשים שאני לא מכירה (מתוך כתובת אנונימית).

מה קשה בבית?

עם מי את גרה? האם קשה בגלל שאין עם מי לדבר? קשה בגלל שאת לבד? קשה כי את לא מסתדרת עם האנשים? כי הם לא מבינים אותך?
אולי בכלל כדאי לך לגור במקום אחר?
נסי להסביר את הבעיה ואז אולי יוכלו יותר לעזור לך

שריון זכוכית..

קשה בבית, אף אחד לא מבין אותי, כל הזמן נכנסים לי לחדר, אין יכולת להיות לבד כשבאמת רוצה וצריכה את זה.
כל הזמן אומרים לי לצאת החוצה..ולהתחיל להילחם, ואני לא מסוגלת.
איך אצא החוצה שאני כל הזמן בוכה?..הדמעות לא מפסיקות לנזול,
לא בא לי לראות אף אחד...כל הגוף כואב, והלב עוד יותר.
כמו גופה שהורידו לה את כל העור...מרגישה כל כך חשופה.
כל כך ריקה..וכל כך מלאה...בעצב.
הלוואי ולפחות הייתי מוצאת לי איזה מפלט של שקט...
כרגע אין. :(

שירנוש מתוקה

אני ממש יכולה להרגיש, מעבר למסך,צאת העצב והייאוש העמוקים שלך, את חוסר ההבנה מצד הסביבה, את חוסר הכוחות להילחם
והכל בלי שיש לך מקום רגוע ושקט משל עצמך
זה נורא נורא עצוב
יש איזשהו מקום שאת יכולה ללכת אליו לפעמים להרגע בו? - חברה? סבתא? אחות?
מה את עושה ביום יום שלך? - לומדת? עובדת? משועממת?
- כי אולי אם תמצאי תעסוקה שיהיה לך טוב בה זה יוכל להיות מפלט בשבילך
תספרי לנו עוד עלייך
שולחת חיבוק אוהב אוהב

שלום

אולי תחפשי חוגים ומועדונים חברתיים שמעניינים אותך ותשתתפי בהם. אפשר גם להצטרף לטיולי החברה להגנת הטבע. אם תוכלי, ודאי כדאי גם שתלמדי באוניברסיטה או במכללה מקצועות שמעניינים אותך במיוחד.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
לבקש עזרה, לקבל חיבוק

שירנוש יקרה,

נשמע שאת סובלת מהתמודדות שוטפת בדכאון, עם דמעות לא רצוניות המקשות על התפקוד היומיומי ועם רצון להתאשפז - רק כדי להקל איכשהו על הכאב שאת מרגישה..
לא ברור ממה שכתבת אם את בטיפול כיום או אם היית בעבר בטיפול.. ברור לגמרי שאת מודעת מאד לכאב ולמצוקה הנפשית שלך ושאת משתוקקת לפתור את זה..
אנחנו כאן כדי לשמוע, יקרה, ולנסות בדרך שלנו להקל על המצוקה שלך, אבל אולי כדאי שתפני לאנשי מקצוע באחד מגורמי הסיוע הנפשי, כך שיוכלו לעזור לך במה שמעבר ליכולותינו..
שולחים לך חיבוק גדול, שירנוש, ומבקשים שתמשיכי לשתף..

למעלה