למה לקיחת אחריות כולל התפטרות אבל אין לה השלכות קיצוניות

כמו כלא,עבודות שירות,קנס גדול למשל 12 משכורות.

כי התקשורת החליטה ואתם מאמינים.

זה כל הסיפור - משחק של אמון.

הם עושים הצגה שהם יותר אמינים מאנשים אחרים ברחוב/במדיה החברתית/מחוץ למדינה וכל הלאה.

ואתם מאמינים "כי זה כתוב בעיתון" זה "אנשים מכובדים".

הרי לכל אדם אחר יש עונש על גרימת מוות ברשלנות.

Harrington

Well-known member
מנהל
כמו כלא,עבודות שירות,קנס גדול למשל 12 משכורות.

כי התקשורת החליטה ואתם מאמינים.

זה כל הסיפור - משחק של אמון.

הם עושים הצגה שהם יותר אמינים מאנשים אחרים ברחוב/במדיה החברתית/מחוץ למדינה וכל הלאה.

ואתם מאמינים "כי זה כתוב בעיתון" זה "אנשים מכובדים".

הרי לכל אדם אחר יש עונש על גרימת מוות ברשלנות.
כי זאת לא לקיחת אחריות אמיתית. עם זאת, מה אתה מצפה בדיוק, שמי שמצהיר על עצמו כנוטל אחריות גם יתנדב לשלם קנס או יעמוד בשערי הכלא ויבקש שיכניסו אותו, על אף שאין כל גזר דין כזה נגדו? זה הרי נחמד כטענה, אבל חסר כל רלוונטיות בעולם המציאות.

תכל'ס לענ"ד גם אין עניין בעונשים כבדים. זאת מהטעם הפשוט שיותר מדי אנשים אחראים למצב שנוצר. זה נכון לגבי אישים בתפקידים מהם הנוכחים נוטלים כביכול אחריות כעת ונכון גם לתפקידים רבים אחרים מהם טרם זכינו לשמוע את המילים (חסרות המשמעות) האלה.

כי זאת לא לקיחת אחריות אמיתית. עם זאת, מה אתה מצפה בדיוק, שמי שמצהיר על עצמו כנוטל אחריות גם יתנדב לשלם קנס או יעמוד בשערי הכלא ויבקש שיכניסו אותו, על אף שאין כל גזר דין כזה נגדו? זה הרי נחמד כטענה, אבל חסר כל רלוונטיות בעולם המציאות.

תכל'ס לענ"ד גם אין עניין בעונשים כבדים. זאת מהטעם הפשוט שיותר מדי אנשים אחראים למצב שנוצר. זה נכון לגבי אישים בתפקידים מהם הנוכחים נוטלים כביכול אחריות כעת ונכון גם לתפקידים רבים אחרים מהם טרם זכינו לשמוע את המילים (חסרות המשמעות) האלה.
אני מתכוון כמובן בועדת חקירה.

דרך ההתפטרות שיכנעו אנשים שהם קיבלו את העונש המתאים.

Harrington

Well-known member
מנהל
אני מתכוון כמובן בועדת חקירה.
ועדת חקירה לא קובעת עונשים. היא לא מוסמכת לכך. לכל היותר היא יכולה להמליץ על צעדים כאלה ואחרים.
דרך ההתפטרות שיכנעו אנשים שהם קיבלו את העונש המתאים.
אני בספק. אולם לטעמי כאמור, אין עניין בעונש מיוחד.

Harrington

Well-known member
מנהל
יפה,טוב שהזכרת לי,בעצם אין שום עונש :geek:

הרגו 1400 אנשים בלי עונש.
לא, הם לא הרגו. מחבלי החמאס הרגו. הם לכל היותר אחראים באופן יחסי וחלקי למצב שאיפשר זאת. זה משהו אחר לחלוטין כמובן.
העיקר שביבי "אהוב ליבך" לא יגיע לכלא.
הנושא היה אלופים בצה"ל. כלומר, אני שמח שאתה מרגיש חובה לדחוף את ביבי לעניין על אף שבשום שלב לא דיברתי עליו. אבל זה כנראה חלק מהבעיה שלך או חוסר האפשרות שלך להבין שיש אנשים שמסוגלים לנהל דיון שלם מבלי שהוא קשור ל"ביבי" :).

Harrington

Well-known member
מנהל
הנושא שלך,אף פעם לא אמרתי שזה מוגבל.
נו אבל מה לעשות שעל זה דיברנו :). ממילא, התייחסתי לנושא הזה דווקא. כאמור, אני מצדיע לאלו שלא מסוגלים שלא להכניס את נתניהו לכל דבר ועניין. זה מלמד אמנם לא מעט על בעיותיהם הנפשיות לטעמי, אבל התעקשותם ראויה לציון בכל זאת :). במיוחד כשהם עושים זאת באופן יצירתי (כמו למשל בשרשור אחר בפורום כרגע) :).

Harrington

Well-known member
מנהל
כמו שביבי השתתף, מצד הימנים ב"חתונות" שהיו אירועים טובים במדינה,כך

הוא משתתף, בלוויות תרתי משמע מצד מבקריו.
מיצינו יקירי. כאמור לעיל, אני לא סובל מהבעיה החולנית הזאת ואין לי צורך מיוחד לדחוף את ביבי לכל דיון, בין אם זה נוגע לו ובין אם לאו. אז אצלך זה אחרת וזה בסדר גמור. אבל זה פשוט נהיה מעייף למדי ומקשה מאוד על ניהול דיון ענייני כלשהו.

בריאות.

למעלה