תבנית להצעת מחיר - שירותי מחשוב בנק שעות

CHATS GHOST

New member
תבנית להצעת מחיר - שירותי מחשוב בנק שעות

שלום לכולם, אני ממש חדש בתחום הפרילאנס, ואני חייב לשלוח ללקוח (זה מהלקוחות האלה שיכניסו לך את רוב הכסף בהתחלה חברה גדולה) הצעת מחיר, הפכתי את כל האינטרנט, ולא מצאתי תבנית אחת שמתאימה לי, כל התבניות הן לדברים שונים לגמרי ממה שאני צריך.

אין לי שמץ של מושג איך זה אמור להיראות מכיוון שכל ההצעות מחיר שונות ממה שאני צריך מצאתי שירותי תוכנה, אבל זה לא שירותי IT.

אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי עם העניין הזה, זה מאוד דחוף, הפגישה הייתה היום ואני חייב לשלוח לו את זה עד מחר או מחרתיים (הוא חייב לסגור על אדם עד סוף השבוע).

תודה רבה !!

הצעת מחיר שולחים מתוכנה של הנהלת חשבונות

התכנה מוציאה :. הצעת מחיר /הזמנה/חשבונית עסקה/חשבונית מס/ ואחרי התשלום קבלה . כך נהוג .

CHATS GHOST

New member
אני יודע את זה- אבל אני רק מתחיל

חשבתי שיש איזו תבנית שאוכל לשלוח ללקוח שלי, זה סך הכל לקוח שני שלי, ואני לא במצב של להוציא עכשיו כסף על תוכנות להנהלת חשבונות.

מה אתה מוכר טילים לירח ????????????

שאתה לא יודע ליכתוב הצעת מחיר בכמה מילים . בטילים חייבים לפרט את המיפרט הטכני של הטיל . אתה מצחיק

CHATS GHOST

New member
לא ממש לא - רוצה להיראות רציני

אני צריך לדעת איזה שירותים כלולים בתוך הצעת מחיר (כן אני יודע שזה כל השירותים שאני נותן), אבל אני רוצה לדעת איך זה כתוב בהצעת המחיר, כי אם זה ככה, אני אכתוב הצעת מחיר 3 דפים..כי אני נותן שירות של מנהל רשת, ולפרט מה זה כולל זה ים, אז אני חושב שזה כתוב בצורה שונה קצת בהצעת המחיר..

זה לא הצעת מחיר . זה הצעת שרות . זה הסכם

יש לי דבר כזה בפרמט וורד . מיתוך תקליטור . קובץ קטן . יש לי תקליטור של כול מיני הסכמים . ננסה להעביר לך את הקובץ לי לא קל ננסה מיד

CHATS GHOST

New member
הורדתי - תודה רבה - שאלה נוספת

את זה בעצם אני מעביר ללקוח במייל וממלא את מה שאני צריך שם נכון?

ובפנים אני מפרט את כל השירותים שאני הולך לתת ללקוח במסגרת הבנק שעות?

CHATS GHOST

New member
שירות ניהול רשת

כעקרון אני הולך להיות מנהל רשת פרילאנסר, או בשפת העם "איש סיסטם", תחזוקה של כלל השרתים בארגון, גיבויים, סוג של "טיפול" מונע למניעת תקלת קריסות, בדיקת גיבויים, בדיקת אבטחת מידע, כל הדברים הללו, בטוח יש עוד דברים שאני לא זוכר אותם בכלל, כי אף פעם לא עשיתי את זה בתור עצמאי, אני עד עכשיו הייתי שכיר כל הזמן..

אז ההסכם מתאים לך ששלחתי .

אתה מצהיר שם . שאתה יודע ותפעל את כול הדברים ומבין בזה טוב . אתה יכול להוסיף עוד דפים מבחוץ . ולציין ראה דפים נוספים . ניספח א ב ג וכו'
בתוספת למה ששלחתי לך . זה לא הצעת מחיר . זה הסכם שרות . ששני הצדדים חותמים עלו . אני חזק בהסכמים

CHATS GHOST

New member
או קיי..

ושם אני בעצם מתמחר את העבודה שלי גם כן?
אני אעלה לך לכאן דוגמא למשהו שכתבתי היום..תסתכל על זה

ניו יורק
19.6.2013
ישראל ישראלי
מנהל מערכות מידע
אל ישראל ישראלי הנכבד:
ביקשת לאחרונה מידע על תמחור ממני. להלן הצעת המחיר שלנו:
שירות תעריף לשעה עלות משוערת
ניהול שרתים 170 ₪ 200 ₪ כלל מע"מ

סכום על 15 שעות כלל מע"מ לפני הנחה 3009 ₪
אחוזי הנחה 5%
סכום כולל מע"מ לאחר הנחה 2858.55 ₪
סכום שעת עבודה מעבר לבנק השעות 236 ₪ כלל מע"מ
מכיוון שלא היה לנו העונג לעשות איתך עסקים בעבר, יש לנו הצעה מיוחדת כדי להביע כמה אנו רוצים בכך: אם תאשר תקבל הנחה של %5 על העבודה.
• שמי X, ואני בעל נסיון רב בתחום ה IT, מומלץ על ישראל ישראלי, מתעסק בתחום המחשוב הפרטי משנת 2005, המקצוענות, השירות, והמוטיבציה שלי הולכות לפניי, כמו כן סיימתי קורסים רבים בתחום המחשוב.
• מתחייב למענה מהיר, שעות העבודה
• אני ממוקם קטמנדו לכן ההגעה לסניפים שלכם (X + Y) היא לכל היותר שעה, מה שמאפשר מענה ותגובה מהירים במקרה הצורך (זמן ההגעה לא קשור ל SLA המענה\הגעה מרגע פתיחת הקריאה\הודעה על תקלה על ידי הלקוח).
• במקרה ומדובר במצב בו לא אוכל להגיע, יגיע במקומי או בשמי נציג וייתן מענה במקרה הצורך.

תודה שנתתם לי הזדמנות להגיש הצעת מחיר כדי לספק שירות עבור העסק שלך.
בכבוד רב,
ישראלי ישראל

נ.ב. אם ברצונך לדון בפריטים הכלולים בהצעת מחיר זו, או אם דרוש לך מידע נוסף, נא התקשר אלי
ל- חיים 052-000000

מה דעתך על זה?

ארוך . ואתה משדר חוסר ביטחון כי

קודם צריך לוגו של העסק שלך כותרת . כתבתה המון ניתונים שאני לא זוכר אותם . ומי ימדוד את הזמן שהייתה שם?

תעזוב את ההנחות .
כתוב בקיצור כולל מע"מ כמה אתה מבקש עבור השרות .
ולפי דעתי בקש קבלנות בתור התחלה .
כתוב עבור שרות של חודש אני דורש X שקלים .
מזל שלך מעט תקלות תרויח הרבה . הרבה תקלות תרויח פחות
כי שרות לפי שעות . צריך להדפיס כרטיס נכוחות . אחרת לא ידעו כמה שעות נתתה . והאים לא משכתה זמן .
תעשה חוזה לשנה /חציא שנה . ואחרי זה תיראה מה המצב ותחליט מה אתה עושה .הלאה
זו דעתי בערך

קראתי עוד פעם את הכתוב

אתה מציין שעברתה קורסים . לא מיזמן . זה מראה שאין לך עדיין ניסיון . אז לפי דעתי לא לציין את זה .
אולי ליכתוב
שרותי מיחשוב אברהם הכותרת ובקשטן נוסד בשנת 2000 . או שנה שמתאימה לך . אל תלקק למבקש . תראה ביטחון בכתוב . אל תחניף . זה מראה על חולשה של מתחיל

למעלה