שאלות והתייעצויות לסופ"ש

Kasey

New member
כולנו פה מכירות את זה

את החיפוש אחר סימנים ואת הפחד מהתרסקות... לצערי אי אפשר ממש לדעת... לדעתי מוקדם לבחילות. כאבים קלים בבטן התחתונה היו לי הרבה פעמים אחרי ביוץ... והפרשות בודקים בידיים נקיות בנרתיק, כך הבנתי (מעולם לא עשיתי את זה). בכל אופן יש לי עכשיו הפרשות לבנות שהיו לי הרבה פעמים וגם לפני מחזור, זה קצת התגבר אתמול... ואני בהריון (עדיין לא מאמינה שאני כותבת את זה)... אז אצלי ההפרשות לא היו אינדיקציה לכלום.
בכל מקרה אני יכולה רק להציע חיבוקים וחיזוקים ולקוות בשבילך שזה שזה
אם אפשר, כדאי גם להתכונן נפשית לאפשרות שלא, אבל הרבה פעמים פשוט אנחנו לא מצליחות.

stimp228

New member
פה זה המקום לפרוק :)

תראי את נמצאת במצב כזה שהוא די רגיש גם ככה... וגם מלחיץ... נסיונות כניסה להריון זה לא תמיד פקניק....
אבל יכולה לעודד שיש בנות שהיו להן סימני הריון בשלב מוקדם כל כך.... אני לא אחת מאלה ועד שבוע 5+ להריון לא הרגשתי כלום... ובהריון הראשון בכלל לא הרגשתי הרבה עד שהתחילו צרבות בחודש שישי..... בקיצור לנשום עמוק, וגם אם לא תבדקי עדיין לראות את המכשפה זה גם סוג של התרסקות... לפחות אצלי זה היה ככה.... לכן בלי לפחד אם ממש יבוא לך את בכיף יכולה לבדוק ב-15 לחודש.... ולא להמתין עד ה-16. אבל רק עם פיפי ראשון של הבוקר ועם בדיקה רגישה....

בהצלחה :)

שירןג7

New member
הצחקת אותי עם הלביבות קישוא..

את לא חופרת, את בדיוק כמו כולנו. כולנו משתגעות מההמתנה, ומהתופעות וכו'. לדעתי, עדיין מוקדם לתופעות. התופעות הן רגילות לשלב של המחזור. כי גם אם הייתה השתרשות הכמות של ההורמון היא קטנה.. ואני הבנתי מרופאים שהתופעות ה"אמתיות" של ההריון הבחילות וכו' מגיעות בשבוע 6+
ברור שזה מלחיץ, כל התקופה הזאת מלחיצה וגם לצערנו זה יוצא על הצד השני.. זה בסדר, כל עוד זה בפרופורציה, ונראה לי שרצוי גם לדבר..

אני גם לא בקטע של להבין לפי הפרשות, לא מבדילה בין הדברים האלו.. ולדחוף לשם ידיים ממש לא נראה לי.. ניסית עם סטיקים?. ואולי אם את לא מצליחה אף פעם עם זה תבקשי מעקב מרופא נשים, סתם כדי לדעת, כי הביוץ יכול להיות לפני/אחרי 14 יום וכדאי לדעת אם זה בד"כ ככה.
וזה טוב לשמור על הציפיות נמוכות, באמת פחות כואב אחר כך. למרות שאי אפשר לא לצפות בכלל.

אני לא בעד לבדוק לפני האיחור. לבדוק בבוקר ובערב לקבל? מבאס. תבדקי יום אחרי, אם את יכולה להתאפק.
ותירשמי, מקווה שבקרוב תשתמשי בזה לפורום הריון ולידה

שירןג7

New member
היי יכולה להתייחס לחלק

לי יש שחלות פוליציסטיות והמחזור שלי מגיע פעם בחודשיים שלושה אם אני בלי טיפול, אז אין לי כל כך למה להשוות, אבל מחזור לא סדיר גם ברמה של שבוע שבוע וחצי זה משהו שצריך לבדוק. אם זה יום יומיים נראה לי שזה עוד בסדר אבל ברמה כזאת, זה שווה בדיקה. כנראה שמשהו בגוף שלך מבולבל מבחינת הורמונים.. ואם אכן לא מצליחים רופא פוריות בהמשך הוא זה שיברר ולא רופא נשים. אף על פי שרופאי נשים רשאים להתחיל עם איקקלומין.. ואולי במקרה שלך זה כן יהיה שווה כי כנראה זה שום דבר רציני.
8 חודשים מצד אחד זה לא מע מצד שני זה לא הרבה. ייתכן שזו רק סטטיסטיקה, אבל בגלל הקטע של אי הסדירות כן יש מצב שפספסתם.. למרות התדירות של היחסים. אלא אם כן ממש קיימתם יחסים כל התקופה הזאת יום כן ויום לא.
לגבי יציאות או תסמינים כאלו ואחרים אין לי מושג, לא מכירה כזה דבר. לגבי העניין של דימום קל ייתכן שזו השתרשות, למרות שהבנתי שדימום השתרשות הוא בד"כ חום ולא ורוד אדום, ייתכן שזה המחזור שמקדים ואז אם זיהית בוודאות ביוץ אז השלב הלוטאלי קצר שאולי זה גם מהווה מכשול אבל קחי את זה בערבון מוגבל, או לחילופין סתם דימום. לי בתור פוליציסטית בגלל השיגעון של ההורמונים והרירית המתעבה, יש דימומים בין ווסתיים. אז אין לדעת.
אני חושבת כמו הרופא תכלס, תני לזה עוד חודש חודשיים ותשקלי אולי כבר את הצעדים הבאים.
ומי אמר שאנחנו לא מתייאשות?
אני אישית מיואשת.. קשה לי נורא. ונכון שיש לי בעיה, ושהיא ידועה מראש ואני כבר מטפלת בה, אבל זה מתיש. וזה מתיש לכל אחת שיש לה ניסיונות לא מועטים ובהתאם כשלונות. קחי נשימה...זה בסדר שמרגישים ככה.
והמון בהצלחה, את מוזמנת לעדכן.

חשטפית

New member

את אומרת בעצמך ניסינו ולא ניסינו. ובסה"כ נשמע שרק חודש אחד ממש זיהית ביוץ ובאמת קימפרתם בימים שסביבו.
אני לא חושבת שיש מה להלחץ. ולהפך לא מזיק בכלל ללכת לרופא ולבדוק.
אני חושבת שמחזורים של 40+ יום הם קצת ארוכים ואולי לדוגמא את פוליציסטית...? ואז אולי זה יסביר. יכול להיות שהביוץ בכלל לא מגיע כל פעם. במקרה כזה הפתרון הוא קל וידוע - תקחי כדורים שפשוט יביאו את הביוץ.
אני לא הייתי מחכה עוד. הייתי הולכת לרופא ומבקשת שיבדוק כל מה שצריך.
אחרי כל כך הרבה חודשים פשוט נשבר הלב ויהיה הרבה יותר פרקטי פשוט למצוא סיבה כלשהי ולטפל בה מאשר להמשיך להשבר.
&nbsp

חשטפית

New member
נשמע מאוחר מעט

אולי תחילתה של המכשפה...?
מאז לא היה כלום?
&nbsp
בתחילת היריון יכולות להיות הכתמות גם סתם כך. לא רק בהשתרשות.
אני בהיריון שלי חוויתי הכתמות בשבוע 6 למשך כמה ימים והיום היא בת שנה וחצי

אז תחכי תראי מה מתפתח. ובכל מקרה תעשי עוד יומיים שלושה בדיקת היריון.
בהצלחה

Kasey

New member
אני חושבת שגם בשלב כזה יכולה להיות השתרשות...

בהצלחה!

בשםאחר5

New member
לחוצה אפילו לא יודעת לאן לשרשר

אני ביום 9 למחזור יש לי היום מעט דימום בניגוב
בבדיקה פנימית אין כל כך הפרשות פוריות צוואר קשה נמוך ויש דם!!!
אתמול בדיקות הראו אסטרודיול 600 פרוגסטרון 2
lh 7
הלך לי החודש?? מה זה הדימון הזה? יש גם קצת כאבי מחזור

stimp228

New member
לא הלך :)

ימ 9 זה עוד מוקדם... יכול להיות סתםצחודש הורמונאלי שגרם לדימום מוגבר.... תראי עוד כמה ימים, אם הדימום לא מפסיק אז אולי כדאי להתייעץ עם רופא שיבדוק שהכל בסדר.
בהצלחה :)

hadas0344

New member
שואלת שוב - לגבי שיטות

רק ממישהי שהתנסתה - או שיודעת על שיטה טובה להביא בן!!
2 בנות בבית, מאוד רוצה בן ויאללה לסגור את הבסטה.
בעלי גם מאוד רוצה בן.
ובבקשה אל תגידו לי העיקר הבריאות. ברור! ודיין..
תודה

Kasey

New member
אין שיטה טובה

יש שיטות שאולי מסיטות את האחוזים מחמישים חמישים לחמישים וחמש ארבעים וחמש. בדרך הן לפעמים מקשות על עצם הכניסה להריון כי הן מבוססות על יצירת סביבה עוינת לחלק מהזרעים. מדובר בשינויים בחזונה, שטיפות בנרתיק ותזמון זמן היחסים.
אז תראי, אפשר לקרוא ולנסות, אבל צריך להבין שזה ממש לא מבטיח כלום.

mishb

New member
כאבי מחזור חמישה ימים אחרי ביוץ? זה אפשרי?

הי לכן
עלפי התזמון של זריקת האוביטרול בייצתי ביום שני.
מהיום בבוקר יש לי תחושה כמו של לפני מחזור. ממש מרגישה את הרחם נמוך וכאבי בטן שמזכירים לי כאבים כמו של יום לפני שאני מקבלת מחזור... זה יכול להיות? אני מנסה להגיד לעצמי שאלו תופעות, ושאולי זו אפילו השרשה. כל כך כל כך מקווה...

Kasey

New member
מבחינת כאבים

לי לרוב היו התכווצויות קלות ממש אחרי ביוץ, אני מניחה שזה קשור לשינויים ההורמונליים. והאמת שהיו מתחילים לי כאבי מחזור איזה שמונה ימים לפני, הרבה פעמים הייתה לי איזו חצי שעה של כאבים חזקים יחסית, היה עובר, חוזר אחרי יומיים... ומאוד קיוויתי שזו השרשה. במקרה שלי זו לא הייתה... דווקא החודש לא העוו לי את הכאבים האלו. אבל באמת שאי אפשר לדעת. גם עכשיו בתחילת ההריון היו לי מדי פעם כאבים חזקים בבטן התחתונה, קצת שונים משל מחזור, אבל קל להתבלבל... בקיצור זה יכול נורא לתעתע, אז אם מצליחים כדאי מצד אחד לא לטפח יותר מדי תקוות ומצד שני ומצד שני אני ממש מקווה בשבילך שזה החודש שלך!!

mishb

New member
תודה. קצת מבואסת :(

זה קשה. ההמתנה הזו היא לא פשוטה. אני מנסה להכין את עצמי לזה שאני אקבל מחזור החודש, אבל לא מפסיקה לקוות שאולי לא...

shusha57

New member
התיעצות ...

אתמול עשיתי בדיקת ביוץ והופיעו 2 פסים בערב וקיימנו יחסים,
בדיקת דם מהבוקר תוצאות:
LH 31.5 IU/L
ESTRADIOL 1058 pmol/L
פרוגסטרון 4.3 nmol/l

עשיתי בדיקת ביוץ גם היום לפני כשעה וחצי ופס הבדיקה היה כהה מפס הביקורת. להערכתכן - מתי צפוי הביוץ?
קיימנו יחסים שישי ושבת האם כדאי לקיים גם היום? (אנחנו מאוד רוצים בת...)

נראה שהוא קרוב

אי אפשר להגיד לך במדויק מתי הביוץ, אצל כל אחת זה אחרת
אצלי ברמת פרוגסטרון כפי שיצאה לך אני כבר בעיצומו של ביוץ
יחד עם זאת האסטרדיול וה-LH שלך עדיין גבוהים אז אולי הביוץ יהיה רק הלילה או מחר.

למעלה